Восени в Карпатах ... :-)
Восени в Карпатах ... :-)

Але нам пощастило, сніг був тільки у обсерваторії, дощу було вкрай мало, але ось бруду було валом.Последній день спуску проходив по розбиту лісовозами дорогах, де не соромлячись черевики занурювалися в бруд. По такій дорозі ми прокрокували близько 2 годин. Потім було купання черевик в струмку (просто в брудних черевиках побрели по струмку), хоча це було хвилинна справа, але вони витримали і не промокли (цікаво було б походити по росі кілька годин, пам'ятаю як на Кавказі мої наворочені гірські черевики Salomon після аналогічної прогулянки в результаті пропустили воду).

Ну і не варто забувати про хороше технологічному шкарпетці - найважливіший елемент композиції "надійне взуття".

За весь похід використовувалася тільки одна пара шкарпеток. Так, злегка протерлися, але проносилися з комфортом.

Берци жорсткі за рахунок щільного зовнішнього матеріалу (гідрофобна натуральна шкіра) і декількох шарів підошви (кевларовая антипрокольна основа, двокомпонентна підошва, ходова частина якої з термостійкістю до +300 і еластичністю до -20) ну і термопластичний носок і п'ятка (які ми примудрилися біля багаття злегка розплавити). Врахуйте, розмірів є кілька модифікацій: наприклад мені попався розмір 43, здавалося б на цьому і все .... Але немає, є ще довжина стопи 277 мм і можна вибрати повноту, у мене - СЕРЕДНЯ.

Зазначу, що нога сідати чітко, в товстому шкарпетці нога обхоплюється з усіх боків, тому не бовтається. Відчуття туристичної дорогого взуття для альпінізму типу Lowe або Salomon. Ну і ще порадував комплект з коробки:

  • інструкція на укр. ,
  • Пара запасних шнурків,
  • пара запасних устілок,
  • щітка для догляду за шкірою,
  • аерозоль для просочення.

Тому вже більше нічого докуповувати не потрібно, абсолютно самодостатній набір.БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

взуття у відділення НП*

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Протягом 15 днів

ГАРАНТІЯ ВИРОБНИКА

на 60 днів

ПОДАРУНОК ДО ВЗУТТЯ

Устілки, шнурки та засіб догляду